18-1900-tal, bruksslitage, en med lagning i mynning, höjd 18-23 cm
500 SEK | 2018-04-22 20:19 |
450 SEK | 2018-04-22 20:19 |
350 SEK | 2018-04-19 23:55 |
200 SEK | 2018-04-21 20:55 |
125 SEK | 2018-04-10 18:58 |
125 SEK | 2018-04-18 06:57 |
100 SEK | Startpris |