25 st, omkring sekelskifte 18/1900-tal, nagg, senare slipningar, höjd 9,5 cm
350 SEK | 2018-04-22 20:26 |
300 SEK | 2018-04-22 18:40 |
250 SEK | 2018-04-22 17:26 |
100 SEK | Startpris |