1900-talets mitt, bruksslitage, saknar enstaka prismor, höjd exkl. kedja 70 cm
750 SEK | 2018-04-29 19:53 |
700 SEK | 2018-04-29 19:53 |
650 SEK | 2018-04-25 08:19 |
600 SEK | 2018-04-24 20:20 |
100 SEK | 2018-04-16 23:05 |
100 SEK | Startpris |