Smärre bruksslitage, etikettmärkt samt signerad LL, höjd 21 cm.
550 SEK | 2018-04-29 19:27 |
500 SEK | 2018-04-29 17:55 |
450 SEK | 2018-04-29 14:43 |
300 SEK | 2018-04-18 18:13 |
250 SEK | 2018-04-22 23:20 |
150 SEK | 2018-04-17 17:19 |
125 SEK | 2018-04-15 11:49 |
100 SEK | Startpris |