Olja på pannå, åkerlandskap. Signerad. (88x113)
2 300 SEK | 2018-04-29 11:57 |
2 200 SEK | 2018-04-29 11:43 |
2 100 SEK | 2018-04-29 10:51 |
2 000 SEK | 2018-04-29 09:54 |
1 400 SEK | 2018-04-27 23:28 |
1 000 SEK | 2018-04-27 06:23 |
1 000 SEK | 2018-04-27 18:14 |
700 SEK | 2018-04-27 16:38 |
600 SEK | 2018-04-27 16:26 |
250 SEK | 2018-04-26 22:40 |
200 SEK | 2018-04-26 20:06 |
100 SEK | 2018-04-26 18:24 |
100 SEK | Startpris |