Olja på pannå, stilleben. Signerad och daterad -54. (30x38)
900 SEK | 2018-04-29 11:51 |
850 SEK | 2018-04-29 10:42 |
750 SEK | 2018-04-29 11:43 |
500 SEK | 2018-04-28 14:40 |
300 SEK | 2018-04-28 13:20 |
250 SEK | 2018-04-28 09:07 |
100 SEK | 2018-04-27 18:23 |
100 SEK | Startpris |