Olja på pannå, stilleben. Signerad och otydligt daterad. (35x47)
1 400 SEK | 2018-04-29 11:57 |
1 300 SEK | 2018-04-29 11:49 |
1 200 SEK | 2018-04-29 11:40 |
500 SEK | 2018-04-29 08:46 |
300 SEK | 2018-04-27 20:35 |
250 SEK | 2018-04-27 18:24 |
100 SEK | Startpris |