Olja på pannå, stilleben med blomster. Signerad. (37x45)
300 SEK | 2018-04-28 13:20 |
300 SEK | 2018-04-29 11:28 |
150 SEK | 2018-04-28 09:08 |
100 SEK | Startpris |