Färglitografi, stilleben. Signerad och numrerad. Daterad 84. Inramad. (37x28)
550 SEK | 2018-04-27 00:47 |
500 SEK | 2018-04-29 11:55 |
400 SEK | 2018-04-29 07:11 |
200 SEK | 2018-04-28 14:48 |
100 SEK | 2018-04-26 19:37 |
100 SEK | Startpris |