Färglitografi, motiv med blomster. Signerad och numrerad. Inramad. (69x53)
900 SEK | 2018-04-29 09:58 |
850 SEK | 2018-04-27 08:43 |
250 SEK | 2018-04-26 19:14 |
150 SEK | 2018-04-26 21:04 |
100 SEK | Startpris |