Mahogny, med svartmålade dekorer. Mindre fanerskador och slitage. Lod finns. (Höjd 110)
1 500 SEK | 2018-04-29 11:55 |
1 400 SEK | 2018-04-26 20:26 |
950 SEK | 2018-04-28 19:47 |
550 SEK | 2018-04-27 19:28 |
100 SEK | Startpris |