Betsad träkolv med skuren dekor. Med läderrem och fodral. Slitage, kolven avkortad. Skador. (Längd 121)
900 SEK | 2018-04-29 11:55 |
850 SEK | 2018-04-29 11:21 |
600 SEK | 2018-04-29 03:10 |
450 SEK | 2018-04-27 10:46 |
200 SEK | 2018-04-27 05:03 |
150 SEK | 2018-04-26 21:11 |
100 SEK | 2018-04-26 19:38 |
100 SEK | Startpris |