Olja på duk, man med krus. Signerad. Krackelerad. Färgsläpp, retuscher. (19x16)
2 900 SEK | 2018-04-29 11:43 |
2 800 SEK | 2018-04-28 13:46 |
2 800 SEK | 2018-04-29 10:33 |
1 200 SEK | 2018-04-28 03:16 |
1 100 SEK | 2018-04-27 10:25 |
900 SEK | 2018-04-27 23:18 |
800 SEK | 2018-04-27 20:37 |
700 SEK | 2018-04-27 19:14 |
600 SEK | 2018-04-27 16:11 |
250 SEK | 2018-04-26 23:43 |
200 SEK | 2018-04-27 04:29 |
100 SEK | 2018-04-26 20:56 |
100 SEK | Startpris |