Mahogny. Svarvade knoppar. Stötmärken, ytslitage, krönande dekor med lagning. (Höjd 95)
450 SEK | 2018-04-28 23:08 |
400 SEK | 2018-04-28 22:57 |
100 SEK | 2018-04-28 19:42 |
100 SEK | Startpris |