1900-talets andra hälft, ram i förgylld, skuret trä, smärre bruksslitage, 87 x 50 cm
350 SEK | 2018-05-04 20:35 |
300 SEK | 2018-05-06 19:26 |
175 SEK | 2018-05-06 19:26 |
100 SEK | Startpris |