Ett par, 1900-tal, smärre bruksslitage.
550 SEK | 2018-05-06 19:04 |
500 SEK | 2018-05-06 19:04 |
400 SEK | 2018-05-05 18:23 |
225 SEK | 2018-04-22 20:40 |
100 SEK | Startpris |