Kring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, fugerar vid enklare test, höjd 56 cm
225 SEK | 2018-05-06 20:45 |
200 SEK | 2018-05-06 20:45 |
100 SEK | Startpris |