Komposition, färgetsning, signerad samt numrerad 61/125 cm. Bildmått 58 x 39 cm. (Rammått 104 x 74 cm).
2 800 SEK | 2018-05-13 19:56 |
2 600 SEK | 2018-05-13 19:56 |
2 400 SEK | 2018-05-13 18:45 |
2 200 SEK | 2018-05-13 19:56 |
1 900 SEK | 2018-05-13 19:56 |
1 200 SEK | 2018-05-12 23:19 |
1 000 SEK | 2018-05-12 22:58 |
350 SEK | 2018-05-07 09:32 |
200 SEK | 2018-05-02 19:36 |
150 SEK | 2018-05-02 13:48 |
100 SEK | Startpris |