Matbord med iläggsskiva och 6 stolar. Bruksslitage, några stolar med skador på klädsel. Diam 115 cm, höjd 74 cm. Ett ilägg 55 cm.
5 600 SEK | 2018-05-20 08:17 |
5 400 SEK | 2018-05-20 15:18 |
4 200 SEK | 2018-05-20 07:53 |
3 200 SEK | 2018-05-18 16:04 |
1 800 SEK | 2018-05-17 20:19 |
300 SEK | 2018-05-07 21:02 |
100 SEK | Startpris |