Tyskland 1900-talets andra hälft, kromad metall med 6 st skärmar i glas, smärre bruksslitage, avklippt elkabel. höjd 57 cm
300 SEK | 2018-05-20 19:52 |
250 SEK | 2018-05-20 19:52 |
150 SEK | 2018-05-20 18:47 |
125 SEK | 2018-05-20 18:28 |
100 SEK | Startpris |