Kvinnoporträtt, 1800-tal, oramad, signerad "C. Lehman" 60 x 50 cm
1 800 SEK | 2018-05-20 19:19 |
1 700 SEK | 2018-05-20 19:19 |
500 SEK | 2018-05-18 12:17 |
450 SEK | 2018-05-09 23:11 |
400 SEK | 2018-05-09 22:32 |
100 SEK | Startpris |