Omkring 1960, smärre bruksslitage, mindre repor, fanerskador, 100 x 60 cm, höjd 74 cm, klaff 31 cm
400 SEK | 2018-05-15 12:05 |
350 SEK | 2018-05-13 19:08 |
100 SEK | Startpris |