Mässing och glas. 1900-talets andra hälft. Höjd ca 62 cm. Repor, märken.
1 200 SEK | 2018-06-05 08:41 |
1 100 SEK | 2018-06-05 17:59 |
900 SEK | 2018-06-05 10:30 |
700 SEK | 2018-05-27 20:13 |
600 SEK | 2018-05-25 21:40 |
500 SEK | 2018-05-23 22:07 |
300 SEK | 2018-05-23 15:32 |
300 SEK | Startpris |