1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage
550 SEK | 2018-06-09 16:17 |
500 SEK | 2018-06-10 19:46 |
400 SEK | 2018-06-09 23:40 |
175 SEK | 2018-05-30 16:43 |
100 SEK | Startpris |