Tidigt 1900-tal, 8 stycken, bl.a. Carl Thieme Dresden, Muller & Co Volkstedt, mindre nagg förekommer
150 SEK | 2018-08-12 13:22 |
125 SEK | 2018-08-12 10:34 |
100 SEK | Startpris |