Omkring seleskifte 18/1900-tal, nyare glas, smärre bruksslitage, 77 x 87 cm
550 SEK | 2018-08-12 18:51 |
500 SEK | 2018-08-12 18:58 |
175 SEK | 2018-08-08 21:48 |
100 SEK | Startpris |