Glaserad keramik. Signerad, numrerad 8003. Smärre fläckar. (Höjd 53)
650 SEK | 2018-07-29 10:13 |
600 SEK | 2018-07-29 11:49 |
500 SEK | 2018-07-28 18:39 |
400 SEK | 2018-07-28 22:20 |
250 SEK | 2018-07-27 01:51 |
200 SEK | 2018-07-27 15:49 |
100 SEK | 2018-07-26 23:37 |
100 SEK | Startpris |