Gallerimodell. Ställvis hårt slitage, nötningar, kantskador. (400x90)
1 200 SEK | 2018-08-18 17:14 |
1 100 SEK | 2018-08-18 10:22 |
350 SEK | 2018-08-17 12:37 |
100 SEK | Startpris |