Etsning, motiv från Falun. Signerad och daterad 1937. Bladet med fläckar. (16,5x18,5)
500 SEK | 2018-09-09 11:38 |
450 SEK | 2018-09-08 14:47 |
300 SEK | 2018-09-07 18:36 |
100 SEK | Startpris |