Fat, Nils Christopherson Forss, Västerås. Skålfat, Sven Roos samt tallrik. Repor, bulor, lagningar. (Diameter 21-35)
350 SEK | 2018-09-09 11:28 |
300 SEK | 2018-09-09 06:47 |
100 SEK | Startpris |