Gustaf Graumann, Falun. Ärtlänk. Stämplad. Länkar med bulor. Låsbygel senare, av förgylld metall. (Längd 40, totalvikt 16,7g.)
3 800 SEK | 2018-09-07 19:43 |
3 600 SEK | 2018-09-06 19:39 |
1 800 SEK | 2018-09-07 06:10 |
1 400 SEK | 2018-09-06 21:01 |
700 SEK | 2018-09-06 20:12 |
600 SEK | 2018-09-06 20:04 |
100 SEK | Startpris |