Kronograf. Fungerar vid inskrivning, funktionsgaranti lämnas ej. Slitage, fläckar, repor. (Diameter ca.35mm)
9 400 SEK | 2018-09-09 12:34 |
9 200 SEK | 2018-09-09 11:59 |
8 000 SEK | 2018-09-09 11:43 |
7 800 SEK | 2018-09-09 11:10 |
6 000 SEK | 2018-09-09 10:51 |
3 800 SEK | 2018-09-09 07:34 |
2 000 SEK | 2018-09-06 20:16 |
1 800 SEK | 2018-09-06 19:43 |
1 100 SEK | 2018-09-06 18:56 |
150 SEK | 2018-09-06 19:08 |
100 SEK | Startpris |