Akvarell och gouache, porträtt av Oskar I. Osignerad. A tergo med påskrift. (15,5x11,5)
1 600 SEK | 2018-09-09 10:32 |
1 500 SEK | 2018-09-08 16:54 |
1 200 SEK | 2018-09-08 19:42 |
550 SEK | 2018-09-08 16:06 |
400 SEK | 2018-09-06 22:46 |
250 SEK | 2018-09-06 21:28 |
100 SEK | Startpris |