C.O.Nyman, Köping. Invändigt förgylld. Repor. (Höjd 3,5, diameter 5, vikt 65g.)
600 SEK | 2018-09-08 13:32 |
550 SEK | 2018-09-08 11:31 |
150 SEK | 2018-09-06 21:43 |
100 SEK | Startpris |