Bertil Vallien, "Satellite" samt Kjell Engman, "Safari", litet nagg. En signerad, båda etikettmärkta. (Diameter ca.14,5)
600 SEK | 2018-09-09 12:50 |
550 SEK | 2018-09-09 11:58 |
350 SEK | 2018-09-09 11:08 |
300 SEK | 2018-09-09 10:02 |
250 SEK | 2018-09-08 16:10 |
150 SEK | 2018-09-07 22:42 |
100 SEK | Startpris |