Olja på duk, vinterbild med hästfölje. Signerad K.Wahlbom, otydligt daterad. Fläckar, färgbortfall, ram med dekorskador. (33x45)
550 SEK | 2018-09-09 10:50 |
500 SEK | 2018-09-09 09:16 |
200 SEK | 2018-09-07 17:43 |
150 SEK | 2018-09-07 10:23 |
100 SEK | 2018-09-06 20:39 |
100 SEK | Startpris |