Etsning, Edens lustgård. Signerad och daterad 1938. Inramad. (36,5x48,5)
200 SEK | 2018-09-08 15:47 |
150 SEK | 2018-09-06 22:44 |
100 SEK | 2018-09-06 20:01 |
100 SEK | Startpris |