Förgylld stålboett. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Urtavlan missfärgad, slitage. (Diameter 35mm)
1 300 SEK | 2018-09-09 11:41 |
1 200 SEK | 2018-09-08 21:15 |
1 100 SEK | 2018-09-07 13:42 |
600 SEK | 2018-09-07 20:08 |
500 SEK | 2018-09-06 19:31 |
400 SEK | 2018-09-06 21:57 |
250 SEK | 2018-09-06 21:46 |
100 SEK | Startpris |