Stämplad. Med ej tillhörande låda. Slitage, repor. (Längd 59)
500 SEK | 2018-09-09 10:51 |
450 SEK | 2018-09-08 23:18 |
250 SEK | 2018-09-07 18:55 |
100 SEK | 2018-09-07 10:32 |
100 SEK | Startpris |