Carl Saur, Stockholm. Trestämplad. Ytslitage, repor. (Diameter 39)
600 SEK | 2018-09-09 11:48 |
550 SEK | 2018-09-09 11:02 |
450 SEK | 2018-09-09 09:15 |
300 SEK | 2018-09-07 02:41 |
300 SEK | 2018-09-08 23:46 |
200 SEK | 2018-09-07 09:59 |
100 SEK | 2018-09-06 20:50 |
100 SEK | Startpris |