Olja på duk, landskap med dalkulla. Signerad och daterad 63. (71x58)
1 100 SEK | 2018-09-07 11:19 |
1 000 SEK | 2018-09-08 14:20 |
200 SEK | 2018-09-07 10:14 |
100 SEK | Startpris |