Färglitografi, fiskare. Signerad och numrerad. Inramad. (38x46)
1 400 SEK | 2018-09-09 11:33 |
1 400 SEK | 2018-09-09 11:51 |
1 000 SEK | 2018-09-08 10:38 |
900 SEK | 2018-09-09 09:00 |
800 SEK | 2018-09-08 06:57 |
350 SEK | 2018-09-07 09:17 |
250 SEK | 2018-09-06 19:24 |
100 SEK | 2018-09-06 19:12 |
100 SEK | Startpris |