Oljemålningar 2st, interiör med man och kvinna. Signerade. Ytrepor, ramskador. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung. (38x28)
1 100 SEK | 2018-09-09 11:50 |
1 100 SEK | 2018-09-09 12:12 |
650 SEK | 2018-09-09 10:55 |
500 SEK | 2018-09-07 20:13 |
400 SEK | 2018-09-08 22:57 |
300 SEK | 2018-09-07 13:48 |
250 SEK | 2018-09-06 21:36 |
100 SEK | Startpris |