Armband i förgyllt stål. Går ej. Smärre repor. (Diameter 15mm)
350 SEK | 2018-09-06 20:26 |
300 SEK | 2018-09-09 07:37 |
200 SEK | 2018-09-08 12:40 |
100 SEK | Startpris |