Mattallrikar 12st, djupa tallrikar 12st, förrättstallrikar 12st, assietter 11st samt serveringsdelar 10st. Bl.a. med krackeleringar och missfärgningar. Enstaka nagg. (Största diameter 24,5)
1 800 SEK | 2018-09-09 09:34 |
1 800 SEK | 2018-09-09 10:50 |
1 700 SEK | 2018-09-09 10:43 |
1 300 SEK | 2018-09-08 22:58 |
1 200 SEK | 2018-09-08 11:52 |
1 100 SEK | 2018-09-07 11:14 |
600 SEK | 2018-09-07 10:51 |
500 SEK | 2018-09-06 20:24 |
100 SEK | Startpris |