Skålar på fot 2st, "Mariskooli", Marimekko samt vas, "Savoy", Alvar Aalto, daterade 1988, numrerad 5951/7000. (Höjd 12-15)
650 SEK | 2018-09-09 08:36 |
600 SEK | 2018-09-09 08:25 |
550 SEK | 2018-09-08 14:58 |
350 SEK | 2018-09-06 23:08 |
100 SEK | Start price |