Smide med en elektrisk ljuspunkt. Signerad "Smen". Smärre bruksslitage. 100 x 64 cm.
600 SEK | 2018-09-23 14:38 |
550 SEK | 2018-09-23 20:10 |
450 SEK | 2018-09-18 22:17 |
250 SEK | 2018-09-17 19:30 |
100 SEK | Startpris |