Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 116 x 45, höjd 182 cm
700 SEK | 2018-09-23 19:13 |
650 SEK | 2018-09-20 05:50 |
500 SEK | 2018-09-12 21:46 |
100 SEK | Startpris |