Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (57x76)
3 600 SEK | 2018-09-30 11:58 |
3 400 SEK | 2018-09-30 11:56 |
1 800 SEK | 2018-09-30 11:04 |
1 100 SEK | 2018-09-30 00:22 |
800 SEK | 2018-09-28 08:54 |
200 SEK | 2018-09-28 09:02 |
100 SEK | Startpris |