Blandteknik, förlaga till Pelle Svanslös nr.3 1950. Monogramsignerad och daterad 1950. Inramad. (38x27)
950 SEK | 2018-09-29 15:21 |
900 SEK | 2018-09-29 12:15 |
550 SEK | 2018-09-27 21:06 |
250 SEK | 2018-09-27 21:00 |
100 SEK | Startpris |